Simple_banner_duraspin

O společnosti SENCO

ODLIŠNÝ PŘÍSTUP KE STAVĚNÍ – NA ZÁKLADĚ SPOLUPRÁCE

Jsme SENCO, průkopníci v oblasti spojovacích řešení od roku 1951. Pokud se vyznáte v upevňování, budete nás znát. Protože upevňování je obor, který vyžaduje specifické nástroje vhodné pro danou práci. Jsme hrdí na to, že jsme na trh přinesli inovace, které se staly standardem v oblasti spojovacích prvků. Inovace jako technologie Fusion a DuraSpin.

Jak se nám podařilo uvést na trh skvělé nástroje? Díky tomu, že se snažíme plně porozumět našim koncovým uživatelům, tomu, co je zajímá, co potřebují, a vidět věci z jejich perspektivy. Zapojujeme je do řešení toho, co by jim usnadnilo, zkvalitnilo a zefektivnilo práci. Všichni ve společnosti SENCO se snažíme najít co nejlepší řešení pro naše zákazníky. Postavte nás před výzvu a můžete si být jistí, že si vyhrneme rukávy, proaktivně se pustíme do práce a najdeme co nejlepší řešení pro každou situaci.

Každý, kdo pracuje v oblasti upevňování, ví, že použité nástroje mohou ovlivnit způsob, jakým stavíte. Měly by pozvednout vaše dovednosti a zlepšit vaši efektivitu. Chcete se na ně spolehnout a věřit, že budou pracovat stejně jako kdykoli předtím.

Kvalitu máme v genech a dbáme na to, aby se promítala do všech našich nástrojů a služeb. Jde o to, aby naše nástroje vydržely dlouho, abyste s nimi mohli stavět po dlouhou dobu. 

Snažíme se myslet dopředu, a tak si udržujeme náskok před ostatními. Vždy hledáme nové nápady pro všechny naše výrobky a služby. Při všem, co děláme, bereme svou odpovědnost vážně. To znamená, že si uvědomujeme dopad všech rozhodnutí, která jako firma činíme, jejich dopad na budoucnost naší planety, jejích obyvatel a prosperitu každého z nich. V sekci Novinky vás informujeme o nových výrobcích, technologiích a dalším vývoji ve společnosti SENCO.

Naším cílem ve společnosti SENCO je spolupracovat s našimi zákazníky, koncovými uživateli a naším týmem, abychom poskytovali co nejlepší služby, pracovní postupy a výrobky. Základem jsou kompetentní zaměstnanci a transparentní komunikace. Společná práce nás žene kupředu. Inspiruje nás a stimuluje k tomu, abychom přicházeli s novými nápady. Pokroková řešení ve způsobu upevňování a stavění. Máte dotaz, připomínku nebo nápad na zlepšení našich výrobků? Určitě se s námi spojte!

SENCO je součástí společnosti Kyocera Senco Europe. Díky zastoupení ve více než 20 zemích Evropy máme k zákazníkům blízko.